Wellness

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rehabilitačné procedúry Vás uvoľnia a zbavia stresu. V bazéne si oddýchnete Vy a  celá Vaša rodina. V komplexe saunového sveta Vám zaručíme jedinečnú prírodnú liečbu.  Vstup do Wellness  je možný aj pre neubytovaných hostí.

V rámci našich služieb Vám ponúkame pestré možnosti relaxovania. Zoznámte sa s relaxačným wellness centrom a doprajte svojmu telu i duši oddych, načerpajte novú energiu a vychutnávajte si príjemné chvíle.   

V ponuke máme: 11m bazén s protiprúdom (29°C v zime a 28 C v lete), fínsku saunu, infra-saunu, , masáže a relaxačnú miestnosť.

Otváracie hodiny wellness centra:

Bazén 09:00 – 20:00

Sauny (fínska, infra) 15:00 – 20:00

Masáže je potrebné rezervovať vopred na recepcii hotela. Tel.: +421 33 77 89 314.

V našom wellness centre nájdete okrem bazéna tiež fínsku a infra saunu a oddychovú miestnosť.

 

Cenník

   Vstup do wellness

 
   Dospelý 3 hod.
   Entry to wellness adult 3 hours
10,00 €
   Dieťa 6-11,99r. 3 hod.
   Entry to wellness children 6-11,99 years 3 hours
7,00 €

   Dieťa 0-5,99r.
   V sprievode platiacej osoby, max 1 dieťa GRATIS na každú platiacu osobu

GRÁTIS

    Entry to wellness children 0 – 5,99 years
    Maximum of 1 child GRATIS for 1  paying person

 
   
 

   Vstup do wellness

 

   Pre hostí ubytovaných vo vilke celý deň
   Entry to wellness for guests staying in cottage per day

10,00 €
   Pre hostí ubytovaných v hotelovej  časti            
   Entry to wellness for hotel guests
GRÁTIS
     
 

   Masáže

 
   Klasická masáž 30 min.                                         
   Classical massage 30 min.
16,00 €

   Klasická masáž 60 min.                                           
   Classical massage 60 min.

25,00 €

   Segmentová masáž 30 min.                                              
   Segment massage 30 min.

16,00 €

   Lymfatická masáž 60 min.                                  

 25,00 €
   ĎALŠIE PRÍPLATKY
   Župan    
   Bathrobe
3,00 € 
   

 

Wellness – masáže

V Hoteli Inovec*** sa nachádza aj útulná masérska miestnosť, v ktorej poskytujeme našim hosťom masáže na uvoľnenie a zregenerovanie. Masáže sú na objednávku vopred pre neubytovaných hostí a ubytovaní hostia si môžu svoj záujem o masáž nahlásiť priamo na hotelovej recepcii.

Klasická masáž 30min alebo 45min:

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Lymfatická masáž 45min:

Lymfatická masáž stimuluje tok lymfy v ľudskom tele jemným tlakom a dlhými, ľahkými hmatmi  smerom k lymfatickým uzlinám, ktoré sú uložené na krku, pod pažou a v slabinách. Prevedenie masáže pripomína hladenie mačacou labkou. Techniky používané pri tejto masáži sú veľmi pomalé a jemné, pretože pôsobia na lymfatické cievy ktoré z 80% prúdia v podkoží.
Lymfatický systém nemá vlastnú pumpu (tak ako má krvný systém srdce) a preto veľmi ľahko dochádza k rôznym poruchám a opuchom s dvôvodu neprúdenia lymfy. Táto masáž je vynikajúci prostiredok na podporenie lymfatyckého systému, podporu prúdenia tekutín v tele, odbúravanie toxických a nepotrebných látok z tela a v neposlendej rade je veľmi nápomocná pri oslabenej imunite.

Reflexná masáž chodiel 30min:

Reflexná masáž je založená na princípoch reflexov, ktoré sú uložené v rukách a nohách, a sú spojené s každým orgánom, žľazou, respektíve s každou časťou tela.

Ak má príslušný orgán problém, čiže nefunguje tak, ako by mal, pri tlaku v jeho zóne pocítite bolesť. Toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu, uvoľňuje drobné kĺby nohy, stimuluje svaly nožnej klenby.

Ošetrovanie reflexných zón nepredstavuje pre organizmus nijakú záťaž, pretože stimuluje náš prirodzený obranný potenciál.

Bankovanie 45min:

Je to metóda veľmi stará, známa už v staroveku a používaná nielen k uvoľňovaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k mierneniu vnútorných potiaží. Banky pôsobia tak fyzikálne, reflexne, ale aj metabolicky tým, že ovplyvňujú pochody látkovej výmeny v priľahlom okolí a v neposlednej rade aj stimulujú imunitu organizmu. Ovplyvňujú procesy aj na miestach vzdialených od aplikácie. Bankovanie je vhodné pri doliečení po infarktoch, po mozgových príhodách, pri astme, alergiách, menštruačných poruchách a zápaloch.

Lávové kamene 40min:

Masáž lávovými kameňmi patrí medzi staré techniky používané dávno pred naším letopočtom. Lávové kamene majú úžasnú schopnosť absorbovať, uchovávať a postupne uvoľňovať teplo. Príjemné teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prináša telu množstvo pozitívnych účinkov. Masáž lávovými kameňmi je vynikajúca najmä v jesennom a zimnom období, kedy nás okrem iného vynikajúco zahreje. Vhodná pre všetky vekové kategórie.

Napíšte nám Zavolajte nám