O hoteli

Srdečne Vás vítame na stránkach Hotela Inovec ***, ktorý sa nachádza v Považskom Inovci v stredisku Bezovec vo výške 748 m.n.m..  Ubytovanie v príjemnom a tichom prostredí, kde nenájdete žiadny svetelný smog a hviezdne nebo máte v prípade priaznivého počasia ako na dlani.

Hotel sa nachádza iba 95 km od Bratislavy, zhruba hodinu cesty a je ideálnym miestom na trávenie zimnej, či letnej dovolenky, jarného, alebo jesenného relaxu, vo dvojici, s partiou kamarátov, či s celou rodinou, cez víkend, alebo aj cez týždeň. Hotel je tiež ideálny pre organizovanie rôznych firemných eventov, školení či stretnutí.

Ponúkame Vám ubytovanie v izbách a vilkách s kapacitou celkovo 34 izieb, 69 pevných lôžok a 23 prísteliek, príjemné posedenie s výbornou kuchyňou, školiace priestory (2 sály), usporiadanie rodinných osláv a pestré mimo hotelové aktivity

na našich športoviskách v areáli hotela. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky sú i relaxačné služby, bazén s teplou vodou

(29°C v zime a 28°C v lete), 2 sauny, vírivka, squashový kurt, exteriérové ihriská alebo lyžiarske vleky so zasnežovaním, vzdialené iba 150 m od hotela.

 

Napíšte nám Zavolajte nám