V rámci našich služieb Vám ponúkame pestré možnosti relaxovania. Zoznámte sa s relaxačným wellness centrom a doprajte svojmu telu i duši oddych, načerpajte novú energiu a vychutnávajte si príjemné chvíle.   

V ponuke máme: 11m² plavecký bazén, fínsku saunu, infra-saunu, masáže a relaxačnú miestnosť.

Otváracie hodiny wellness centra:

Bazén 09:00 – 22:00

Sauny (fínska, infra) 09:00 – 22:00

Masáže je potrebné rezervovať vopred na recepcii hotela. Tel.: +421 33 77 89 314.

Cenník

Rehabilitačné procedúry Vás uvoľnia a zbavia stresu. V bazéne si oddýchnete Vy a  celá Vaša rodina. V komplexe saunového sveta Vám zaručíme jedinečnú prírodnú liečbu.  Vstup do Wellness  je možný aj pre neubytovaných hostí.

Wellness – masáže

V Hoteli Inovec*** sa nachádza aj útulná masérska miestnosť, v ktorej poskytujeme našim hosťom masáže na uvoľnenie a zregenerovanie. Masáže sú na objednávku vopred pre neubytovaných hostí a ubytovaní hostia si môžu svoj záujem o masáž nahlásiť priamo na hotelovej recepcii.

Klasická masáž 30min alebo 45min

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Lymfatická masáž 45min

Lymfatická masáž stimuluje tok lymfy v ľudskom tele jemným tlakom a dlhými, ľahkými hmatmi smerom k lymfatickým uzlinám, ktoré sú uložené na krku, pod pažou a v slabinách. Táto masáž je vynikajúci prostiredok na podporenie lymfatyckého systému, podporu prúdenia tekutín v tele, odbúravanie toxických a nepotrebných látok z tela a v neposlendej rade je veľmi nápomocná pri oslabenej imunite.

Reflexná masáž chodiel 30min

Reflexná masáž je založená na princípoch reflexov, ktoré sú uložené v rukách a nohách, a sú spojené s každým orgánom, žľazou, respektíve s každou časťou tela.

Toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu, uvoľňuje drobné kĺby nohy, stimuluje svaly nožnej klenby.

Bankovanie 45min

Je to metóda veľmi stará, známa už v staroveku a používaná nielen k uvoľňovaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k mierneniu vnútorných potiaží. Banky pôsobia tak fyzikálne, reflexne, ale aj metabolicky tým, že ovplyvňujú pochody látkovej výmeny v priľahlom okolí a v neposlednej rade aj stimulujú imunitu organizmu. Ovplyvňujú procesy aj na miestach vzdialených od aplikácie. Bankovanie je vhodné pri doliečení po infarktoch, po mozgových príhodách, pri astme, alergiách, menštruačných poruchách a zápaloch.

Lávové kamene 40min

Masáž lávovými kameňmi patrí medzi staré techniky používané dávno pred naším letopočtom. Lávové kamene majú úžasnú schopnosť absorbovať, uchovávať a postupne uvoľňovať teplo. Príjemné teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prináša telu množstvo pozitívnych účinkov. Masáž lávovými kameňmi je vynikajúca najmä v jesennom a zimnom období, kedy nás okrem iného vynikajúco zahreje. Vhodná pre všetky vekové kategórie.

Napíšte nám Zavolajte nám